RTK

RTK RTK

 • 100
 • 728
Kanali zyrtar i Radio Televizionit të Kosovës\nAdresa: Rr. "Xhemail Prishtina" nr. 12\nPrishtinë, 10000 Republika e Kosovës\n\n\nPowered by OnAir.FM

Video

27:48RTK3 LAJME 23:00 22.01.2021
RTK3 LAJME 23:00 22.01.2021Ogledi 2,4 tis.Pred dnevom
1:11Dushi: Asnjë kandidat nuk është mbi ligjin
38:00LAJMET QENDRORE 22.01.2021
LAJMET QENDRORE 22.01.2021Ogledi 11 tis.Pred dnevom
12:23RTK3 LAJME 17:00  22.01.2021
RTK3 LAJME 17:00 22.01.2021Ogledi 10 tis.Pred dnevom
27:14RTK3 LAJME 15:00 22.01.2021
RTK3 LAJME 15:00 22.01.2021Ogledi 7 tis.Pred dnevom
11:22RTK3 LAJME 13:00 22.01.2021
RTK3 LAJME 13:00 22.01.2021Ogledi 3,7 tis.Pred dnevom
6:03DREJTPËDREJT - PROCESI ZGJEDHOR  22.01.2021
16:24RTK3 LAJME 12:00 22.01.2021
RTK3 LAJME 12:00 22.01.2021Ogledi 2,8 tis.Pred dnevom
8:52RTK3 LAJME 11:00 22.01.2021
RTK3 LAJME 11:00 22.01.2021Ogledi 6 tis.Pred dnevom
11:16RTK3 LAJME 10:00 22.01.2021
RTK3 LAJME 10:00 22.01.2021Ogledi 3,6 tis.Pred dnevom
9:56RTK3 LAJME 09:00 22.01.2021
RTK3 LAJME 09:00 22.01.2021Ogledi 3,2 tis.Pred dnevom
6:05RTK3 LAJME 08:00 22.01.2021
RTK3 LAJME 08:00 22.01.2021Ogledi 5 tis.Pred 2 dnevi
28:24RTK3 LAJME 23:00 21.01.2021
RTK3 LAJME 23:00 21.01.2021Ogledi 7 tis.Pred 2 dnevi
30:13LAJMET QENDRORE 21.01.2021
LAJMET QENDRORE 21.01.2021Ogledi 15 tis.Pred 2 dnevi
2:07AKI ENDE PA SHEF
AKI ENDE PA SHEFOgledi 1,1 tis.Pred 2 dnevi
2:3615 VJET PA RUGOVËN
15 VJET PA RUGOVËNOgledi 298Pred 2 dnevi
12:43RTK3 LAJME 17:00 21.01.2021
RTK3 LAJME 17:00 21.01.2021Ogledi 8 tis.Pred 2 dnevi
23:52RTK3 LAJME 15:00 21.01.2021
RTK3 LAJME 15:00 21.01.2021Ogledi 5 tis.Pred 2 dnevi
10:09RTK3 LAJME 13:00 21.01.2021
RTK3 LAJME 13:00 21.01.2021Ogledi 12 tis.Pred 2 dnevi
10:26RTK3 LAJME 12:00 21.01.2021
RTK3 LAJME 12:00 21.01.2021Ogledi 5 tis.Pred 2 dnevi
9:32RTK3 LAJME 11:00 21.01.2021
RTK3 LAJME 11:00 21.01.2021Ogledi 2,9 tis.Pred 2 dnevi
13:26RTK3 LAJME 10:00 21.01.2021
RTK3 LAJME 10:00 21.01.2021Ogledi 3,6 tis.Pred 2 dnevi
5:29RTK3 LAJME 09:00 21.01.2021
RTK3 LAJME 09:00 21.01.2021Ogledi 10 tis.Pred 2 dnevi
5:23RTK3 LAJME 08:00 21.01.2021
RTK3 LAJME 08:00 21.01.2021Ogledi 3,6 tis.Pred 3 dnevi
34:27RTK3 LAJME 23:00 20.01.2021
RTK3 LAJME 23:00 20.01.2021Ogledi 2,9 tis.Pred 3 dnevi
26:50RTK3 LAJME 22:00 20.01.2021
RTK3 LAJME 22:00 20.01.2021Ogledi 6 tis.Pred 3 dnevi
12:57JOE BIDEN PËR RTK, 2001
JOE BIDEN PËR RTK, 2001Ogledi 4,6 tis.Pred 3 dnevi
35:59LAJMET QENDRORE 20.01.2021
LAJMET QENDRORE 20.01.2021Ogledi 10 tis.Pred 3 dnevi
21:44RTK3 LAJME 15:00 20.01.2021
RTK3 LAJME 15:00 20.01.2021Ogledi 14 tis.Pred 3 dnevi

Komentarjev

 • Per me u bo prind per shume eshte GEZIM e per plot tjer eshte ngarkes qe vjen... Per femijen PRINDI eshte emocionet e para Dashuria, Siguria, Gezimi, dhe cdo gje tjeter pozitive per zhvillim... Por cdo femij nuk e ka ket fat. Duhet 1 her e pergjithmon me kuptu, ka nane qe nuk e meriton me kan nane e po ashtu ki babe qe nuk e meriton me kan babe. Krejt ju qe keni kujtime te mira me prind e juj cmoni ato kujtime at fat qe ju keni pas. Dhe njejt mundohuni me ja kriju femijes se juj, mos e rritni femijen per HALLK por per veti me vlerat ma te mira dashurie dhe gezimi, siq e kom pas une fatin dhe shumica e juje qe jemi rrit me kto vlera te mira. Kesi njerz ka pas edhe ko me pas, prandaj duhet me dite me kon po shoqnohesh. Nuk munden ky lloj i njerzve me kon te mir me ju nese nuk jan te mir me femij te vet. Zgjidhe shoqnin mos u shoqro me gjithkon e as mos lidh lidhje familjare me ket lloj familje/qift apo ma mir me thon me ket lloj njerz me gjak dhe tradit te prisht.

 • Respekt

 • slnumber.info/wiev/eKm4YpyGaX2qrbY/video.html

 • 30.3 hahahahahahahahahahah

 • Me te miret ne bot jeni ju lumt vazhdoni ju lutem me ksi epizoda

 • Rip leze qena 😭💔

 • O xhek qysh e kin numrin e telefonit shpis ju dua shum çka ka shpia

 • 😭😭

 • mas mirti volla repoblika

 • oj argjnd le xhekun me udheheq familjen

 • Taynen pse s'pe ftoni?? ❤️🧡💛💚💙💜💖

 • fskhascslckaxaiha

 • vsjsbsjnssldalamsa

 • vshahshss

 • wvz bgzkzjznzssjskzkjzks9

 • xakacshxgsejshs

 • vhabajHsiepwos

 • s nzhzhshsjs ag

 • ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • xzavsksbsjzmsks

 • Eshte mire me e pyet edhe rreth jetes se tij.

 • Tag Aferditen Qe han Palloqinka 🤣🤣🤣🤣

 • Kush e shikon ne 2022 like

  • 😂😂😂😂😂😂😂

 • Ich finde gut dass rabia zu arqenta gesagt hat.wohin willst du sie hat nicht bemerkt dass rabia ist 😂😂😂😂😂

 • Ju dua shumë të gjithëve 💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💗💗💗💗💗💗

 • 🍗🍗🍗🍗

 • HahahaHah 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Qysh e rren xhekin hahahaha😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣

 • O qysh bani hajgare 🤣🤣😂😂

 • 🤦‍♀️🤦‍♀️🖕😋🤐

 • Shum të fort jeni❤️🍓❤️🍓❤️🍓❤️🍓❤️🍓

 • M3kkwlhwuyajaiqklqg Uiq8k1n16

 • Hamdi mendo diqka po more qe sa bira ka gjygymi dddd pse qysh pse gjygymi a meno naj sen ma te mir hahahahhahahhahahahahaha ❤❤❤❤❤💙💙💙

  • Kkeo2kwmjejrjlll

  • G

  • Wksatxdf199a xav!xacda11iwiiwjajsjansbisjdjjdjdndoyd Ahjahagafaccaek Sisauqijxzjjzj sjjjs Kekejsjjsisksksj10192ieunenenj#jndnenndjejejskskwppwpwpapsmmskheus Qjajajsjajshdjdnnfnejsi

  • Qo1kq1ttwww+q++qq 1q+qqqqqkqookqnqn

 • Wenn xhek auf deutsch spricht. Er bringt mich zum lachen hahahahahah😂😂😂er ist wie eine frau verkleidet er sieht gut aus rabia ist auch wie einen mann verkleidet die beide sehen so gut aus

  • Wenn hambi gesagt hat mach die tür nicht auf weil die können unser geld klauen 😂😂😂😂😂

  • 😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁

 • Dsaaqqsd some people

 • Asczvshsg

 • 0ukg8e7d8y8dyifyigiolupuyu77o Huish Hill klm BP no bill bn ml mbbn

 • 5bhbfg 'rf

 • M a e mir. Rabija edhe xheki edhe lze qena

 • Unë i kisha dhan Burgim deri sa të vdes të jet i mbyllur në Burg

 • Lavdi të rënve për liri! 🇦🇱🇽🇰

 • Ju dua

 • O me kanun gjithmon ka pas Vrasje , vlla vrasje , dhe hakmarrje Zoti i denoft edhe në Boten tjeter kush e ka lan ligjin e KANUNIT 😢😢😢😢

 • Ufkzffkghfgi7fzfzfzfbqugjdzx6jvf9e8eueueeetufuxzdid8ff7iueur7f7ffzid Df6edeiek7f7fe7ee7f7rjuuzf7diidmc7hnudhsz7gizfudk1irrudleir6urzrfufi Bfd7dzd7r6rdj8ff7f7fzzo8upl7tlihiu Zjjt💙💙💙💙💙💙💙💙❤❤❤Iijduwhjy8j8dudisjdkufueheufö🥰🥰🤩

 • Shum bukur më is pelqy shum

 • Roln

 • Po Mir hahahahahaha🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣DICA TU KESH🤣🤣🤣🤣

 • 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍💖💖

 • Gfctr

 • Love ju

 • Foba foba foba foba

 • kcnm ccjb dgkdjl

 • Jo d

 • Je bopod

 • Jo

 • Po

 • Po

 • Po

 • Xheku: Mir se erdhe Melind. Melinda: Nuk jom ardh me lind s'jom shtatzane pe jom ardh met pa koke mir. Xheku: Pe qfar te mirti se ke pa t' mirt n'qeta .

  • M e fal tung ok edhe ma mos umshkruj mu

 • Bilallin

 • Ky ka qen një rast i vertet në fshatin Zhur të Prizrenit ! 😢😢

 • Hahahaha

 • Hhhg

 • 💗💓💞💌💘💝💖💋😿❤🧡💛💚💘💝💖💙💜❣🤎🖤❤🤍🧡💛💚💙💜🤎🖤💯🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤

 • Hamdija po bën bok

 • Jeni ma te mirit vec vazhdo ni me kto epizoti nga gjermania

 • 📘📗📖📕📔📙📚📓📒📃📙🗞📑🔖💰💴💵

 • 👝👗👚💄👠👡👢👒👜👛👖👕👔👙👗👜👑👝👝👝👝🛍🎒

 • 👛👜👝🛍🎒👞👟👠👡👢👑👒🎩🎓💄💍💎

 • 👄👄👄👄👄👄👄💋💋💋💋💋👄👄💋💅👅

 • Ju lumte jeni te mrekullueshem ju dua shume i love you 💋💖♥️👑😘

 • Gjeku ëshë zavenc ministur

 • Episod i perzin

 • Gjeku ka pare po bahet qi ska pate

 • Gjeku ka fol me linden

 • Hahahahahhahahah

 • Qtdh

 • Eris

 • Fkdn

 • 14:16